Rivca Snap Копчето Ѓердани & Приврзоци Накит Fishion Ангелските Крилја Антички Сребрен/Златна Боја Ѓердани Жените Ѓердан P01088
Ново - 21 %

Rivca Snap Копчето Ѓердани & Приврзоци Накит Fishion Ангелските Крилја Антички Сребрен/Златна Боја Ѓердани Жените Ѓердан P01088

Залиха
DEN 80.64
DEN 64.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Бренд Име:
Snap Копчето
Обликотшема:
Пердув
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк, Алуминиум,Бакар
Број На Модел На:
18mm rivca snap копчето
Pendant Големина:
одговара 18mm Snap копчето
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Компатибилност:
no
Функција:
no

Поврзани производи