HX ОТВОРЕНО 440C Сечилото Тактички Директно Ловечки Нож K10 се Справи со Кампување Опстанок Спасување Ножеви Со К Обвивка EDC алатка
Ново - 20 %

HX ОТВОРЕНО 440C Сечилото Тактички Директно Ловечки Нож K10 се Справи со Кампување Опстанок Спасување Ножеви Со К Обвивка EDC

Залиха
DEN 2376.00
DEN 1901.00
Износот:


Добредојдовте на нашата продавница :

Ние се надеваме да се изгради траен и добри односи со мнозинство на купувачи во странство .
Нашата цел е : Најдобар Квалитет + Најдобра Цена + Одлична Услуга + Брза Испорака
Информација за производот : вкупна Должина : 22.5 СМ, Должина на Ножот : 9.5 CM Сечилото Материјал : 440 C Рачка Материјал : K10 Цврстина : 58 HRC Нето Тежина : 194g
слики
плаќање
>> прифати Alipay,Зачувам,Western union и TT,L/C однапред
>>Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску,pls почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена
превозот
>>Ние брод нашите производи на светот.
>>Ние брод цел во рок од 1~4 дена по уплатата примена.
>>Ние само брод на дадената адреса.pls бидете сигурни дека вашето име и адреса за е точно или контактирајте не за било какви промени адресата пред место цел
>>Ние брод на сите наредби како "подарок" и да се справат пониска вредност за да се избегне или минимизира вашиот данок на увоз
>>Ние брод цел од Воздухопловната,EMS,DHL,Fed Ex,UPS-от како што сте ја избрале.
>>ние ќе го избере друг начин, наместо ако превозот начин сте ја избрале не може да ја испорача стоката до вашата земја или регион
>>Pls проверите и да бидете сигурни дека вашето право производи пред да потпише за пратката се избегнат било какви грешки или исчезнати
>>Ние нудиме регистрирани воздухопловната пост превозот методи .за слободни. Приближната превозот време за различни региони е како што следува :
САД, велика БРИТАНИЈА, AU & НЗ обично се околу 13 - 17 работни дена.
Европа & Азија обично се околу 15 - 21 работни дена.
Јужна Америка & Остатокот од Светот обично се околу 25 - 35 дена
Наплата И Враќање :
>> Сите производи што се продаваат вклучуваат фабрика за гаранција, не?т покриваат предмети кои биле злоупотребени, оштетени во било каква форма.
>> Ве молиме контактирајте со нас преку e-mail, доколку немате примено точка во 35 дена, ние ќе ги провери со пост канцеларија, а потоа ја или рефундирање на каква било исчезнати објект. ако сте одбрале egular воздух mail без следење бр., ве молиме контактирајте со нас по 40 дена, ако не го примите објект.
>> Ако имате дефект на ставка сакате да се вратите или попуст. Ве молиме контактирајте со нас во рок од 2 дена од добивање на пратката. Сите се врати ставки мора да се врати со неа е оригинално пакување и додатоци. ние ќе рефундирање на парите за вас кога ќе се добие се врати ставки, Или да го замени објект за вас. Ве молиме контактирајте ме пред да можете да го вратите, или ние не се одговорни за враќање такси превозот.

Декларираните карактеристики

DIY Материјали:
Дрво
Сечилото Материјал:
Нерѓосувачки Челик
is_customized:
Yes
Тип:
Фиксна Сечилото На Нож
Број На Модел На:
Платеници
Бренд Име:
HX НА ОТВОРЕНО
Рачка Материјал:
G10
Сечилото Материјал:
440C
Рачка Материјал:
K10
Должина На Ножот:
95mm
Тежина:
194g
Hardress:
60HRC

Поврзани производи