9967000977 тонер кертриџ чип за Коника Minolta pagepro 1480 1480MF 1490 1490MF црна ласерски печатач во прав рефил смета reset

9967000977 тонер кертриџ чип за Коника Minolta pagepro 1480 1480MF 1490 1490MF црна ласерски печатач во прав рефил смета reset

Залиха
DEN 335.04
Износот:


Име на производ : Тонер Кертриџ чип
За бренд : Коника Minolta
Компатибилни Модели : 9967000977
Боја : Црна
Печати Стандард : (А4 при 5% покриеност)
Чип страница принос : Црна 3,000 Страници
За модели : За Коника Minolta pagepro 1480mf/1490mf
Пакет Содржина :
1 PCS × Тонер Кертриџ чип

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
Diroya
Компатибилен Бренд:
Коника
Број На Модел На:
KM9967000977
Структура:
Едно парче Кертриџ
Применливи Опрема:
Мулти-функционални Печатач
Тип:
Кертриџ Чип
Применливи Опрема:
Мулти-функционални Печатач,Ласерски Печатач,Photocopier
Структура:
Тонер кертриџ чип
боја:
Црна
Тонер Модели:
9967000977
Модел На Печатач:
Minolta pagepro 1480mf/1490mf
is_customized:
Yes

Поврзани производи