Новата Корица дело За Samsung Галакси J5 2015 J500F Телефон Случај Двоен Слој Потпирачот Тешки Оклопи Shockproof Хибридни Силиконски Случај
Ново - 5 %

Новата Корица дело За Samsung Галакси J5 2015 J500F Телефон Случај Двоен Слој Потпирачот Тешки Оклопи Shockproof Хибридни Силиконски

Залиха
DEN 142.08
DEN 135.00
Износот:


Покрие Случај За Samsung Галакси J5 2015 J500 F Телефон Случај Двоен Слој Потпирачот Тешки Оклопи Shockproof Хибридни Силиконски Случај

Декларираните карактеристики

Функција:
Анти-удар
дизајн:
Ткаеше
Тип:
Торбичка
Карактеристики:
Торбичка
Мало Пакет:
No
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси Забелешка,Галакси J Серија
Големина:
for Samsung Galaxy J5 2015 J500F
Компатибилен Бренд:
Samsung
Бренд Име:
effelon
функција 1:
Случај Модни Луксузни Бизнис Стил Врвен Квалитет Гума, Силикони
функција 3:
Coque Не се лизга Пластични Задната Маска за Кожа со Стојат Функција Fundas
Карактеристика 5:
двоен слој defender случај двоен слој хибрид
Функција 6:
Случај за Samsung Галакси J5 2015 J500F
Функција 8:
Назад Случај за Samsung Галакси J5 2015 J500F
Материјал:
Силикон Пластика Гума Гел TPU
Карактеристика 2:
Торба Shockproof Анти-удар Солиден Гума&Силикони Оклоп Заштитник Телефон
карактеристика 4:
мека tpu потпирачот случај за хибридни двоен слој оклоп солиден
Погоден за:
момче се жени мажи девојка Mulheres femmes дан Homens Hombres hommes garoto
Карактеристика 7:
Покрие случај за Samsung Галакси J5 2015 J500F

Поврзани производи