OHS Tamiya 24304 1/24 FairLady Z Верзија Nismo Скала Собранието Автомобил Модел за Градење Колекции о

OHS Tamiya 24304 1/24 FairLady Z Верзија Nismo Скала Собранието Автомобил Модел за Градење Колекции о

Залиха
DEN 2031.84
Износот:


Се Препорачува Потребните Алатки :
Tamiya 24304 1/24 Fair Lady Z Верзија Nismo Скала Собранието Автомобил Модел За Градење Колекции
Спецификација
- Производителот:Tamiya
- Се вклучени : Tamiya 24304 x 1
- Скала : 1/24
Коментари : Гушење опасност ве молиме чувајте се далеку од децата. Овој модел комплет бара собранието (или боја) за да се заврши. Овој комплет не содржи алатки и лепак. Сите модел обем и детали-поставки се нагодени според производителот, ние не сме одговорни за грешките. Производ цени не вклучуваат ЦАРИНА во вашата земја
За Испорака : Нашите зделки се промовираат со бесплатен превозот (избрани земји)од страна на регистрирани воздух mail, обично под 2 KG. По вашата нарачка е предаден, ќе има секогаш кратко одложување за следење на информации за да се започне ажурирање. Можете да ја провери нејзината следење на информации во вашата нарачка статус. Можете исто така да ги пратите на трети лица веб-сајт. ако не сте запознаени со тоа. ние можеме да ви помогне да ги пратите на тоа. Обично локалните дистрибутивен центар(post office) треба 10-15 дена(Европа, Азија),10-25 дена(Северна Америка,Австралија),30-60 дена(Јужна Америка) за испорака. ако не можат да вашиот пакет за 30 дена(Европа, Азија),40 дена(Северна Америка,Австралија),60 дена(Јужна Америка). ве молиме да го користите следење на број за да го добиете вашиот пакет, Од речиси поштата на вашиот примање адреса. Ве молиме да ни даде вашата точна адреса. или вашиот парцела нема да биде успешна испорака.
Контакт со Нас на : Можете да не контактирате преку Aliexpress порака систем, обично пораката ќе се одговори во 1 работен ден. ако има било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.Исто така можете да контактирате Aliexpress услуги на клиентите.
За Надвор Од Акциите : Ние, исто така, продаваме нашите производи во друга платформа или веб-сајт. значи има малечки шанса дека производот сте го купиле е надвор од акциите. обично ние ќе ве контактираме во 1-2 дена. Ве молиме да ја откаже нарачката љубезно. ние сме толку се извинувам за грешката. ако тоа се случи да ви. ние сме толку се извинувам за тоа. ние ќе ви понудиме попуст или забава да ја покажеме нашата почит кон вас. можете да го користите на следното купување. ви благодариме за вашето разбирање.
Други Политики : Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место цел само ако вие се согласувате со сите УСЛОВИ.

Декларираните карактеристики

Тип:
Собранието Скала Автомобил
Бренд Име:
Портокал Хоби
Скала:
1
Возраст Опсег:
> 8 години
Пластични Тип:
PC
Пол:
Унисекс
Материјал:
Пластични
Тема:
Возило
Возило:
Автомобили
Предупредување:
Гушење Опасност,8+
Број На Модел На:
24304

Поврзани производи