Видео! Виолетова винова лоза цвеќиња стаклени монистра шарм 925 Sterling Silver одговара Нараквици & Накит за Жените Накит GCLL003
Ново - 48 %

Видео! Виолетова винова лоза цвеќиња стаклени монистра шарм 925 Sterling Silver одговара Нараквици & Накит за Жените Накит GCLL003

Залиха
DEN 864.00
DEN 449.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
15mm
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Број На Модел На:
GCLL003
Материјал:
Стакло
Објектот Тежина:
5g
Бренд Име:
VALINOR

Поврзани производи