Нови Пристигнување 5/8 Елка Снегулка Печати Пати во Текот Еластична Црвено НЕПРИЈАТЕЛ Божиќ Еластична Лента за Headwear 10Yards/многу
Ново - 16 %

Нови Пристигнување 5/8 Елка Снегулка Печати Пати во Текот Еластична Црвено НЕПРИЈАТЕЛ Божиќ Еластична Лента за Headwear 10Yards/многу

Залиха
DEN 168.00
DEN 141.00
Износот:


!!!Напомена 1 : НЕПРИЈАТЕЛ Мешани Цел Износ $10, Бродот со брзо e Packet или Кина Пост Регистрирани Воздух Mail
!!!Напомена 2 : Доколку купите 2lots или повеќе, ќе добие попуст од 5% автоматски!
Нови Пристигнување 5/8" Елка Снегулка Печати Пати во Текот Еластична Црвено НЕПРИЈАТЕЛ Божиќ Еластична Лента за Headwear Додатоци 10 Yards/многу
Точка Име : Елка Снегулки НЕПРИЈАТЕЛ Еластична лента, Поклопецот Над Еластичен Материјал : Најлон + Spandex, Еко-freindly; Ширина : 5/8inch(1.55 cm); Боја : Како на Сликата; Мин. цел : 10 Y/многу, една боја; Производ предност : Висок квалитет, супер еластичност , добра цена, одлична услуга; Употреба : Еластична коса бенд за коса, вратоврската, headband, DIY нараквица, wristband, коса додатоци; Превозот : Кина Пост; Ако сакате брза испорака, pls се чувствуваат слободни да ме контактирате, ние може да обезбеди ќе се изрази, како што се DHL, UPS-от, Fedex, ТНТ..
Ние сме професионални фабрика во снабдувањето Пати во Текот еластична(&DIY заврзана на коса и вратоврска), а ние имаме многу различни стилови, како што се Цврсти, Печати, Вратоврска боја, Метален, Чипка, Фолија, Сјај и Матирано сјај..вкупно повеќе од 600colors; Pls се чувствуваат слободни да контакт со мене, јас ќе ви испрати боја листи за вас да се избере, ви благодариме!
Ние, исто така, се држат развива се повеќе и повеќе нови дизајни за да ги задоволат различни клиенти, било обичај прави цел е прифатливо. Pls не двоумете се да ме контактирате и да ми испрати вашите барања, ние сме многу среќни да ви обезбеди нашиот предлог и решение!
Pls Забелешка : Еластична боја може да се разликува малку поради компјутерски монитори.
Рок на плаќање Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ, било кој друг начин на плаќање, pls се чувствуваат слободни да контакт.
Повратни информации
Ако сте satistied со нашите производи и услуги, може да ви pls ни даде 5 ѕвезди и добри коментари! Ако постои било каков проблем во врска со објектот, pls слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме да ви одговори што е можно поскоро! Ви благодариме!

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Headwear
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Пол:
Унисекс
Материјал:
Најлон,Spandex
Шаблон Тип:
Цртан филм
Број На Модел На:
P338
Тип:
еластична венчиња

Поврзани производи