Capas За HTC 10 ево / Гром Случај Покрие Луксузни Мека TPU Силикони Задниот Поклопец за HTC 10 ево Гром Покривајте Телефонот Случај Опфаќа Fundas
Ново - 26 %

Capas За HTC 10 ево / Гром Случај Покрие Луксузни Мека TPU Силикони Задниот Поклопец за HTC 10 ево Гром Покривајте Телефонот

Залиха
DEN 119.52
DEN 88.00
Износот:

Ако не добивате нашиот одговор,ве молиме љубезно ве молиме да ја препратите на е-маил и ние ќе ви одговори што е можно поскоро .Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив
Контакт со нас на : Купувачи се добредојдени да не контактирате преку е-маил или Trademanager ако имате какви било прашања или предлози . Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба со цел да се квалификува за враќање или размена на стоки. Совршено опремени за HTC 10 ево / Гром H igh Квалитет Мека 3 D Ослободување на Моделот Задниот Поклопец , да Направите вашиот телефон да изгледа модата и луксузот! Капка брод поддршка !! Трговија на големо голем попуст за поддршка !!
Драги пријатели,Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. Квалитет на производи со најниската можна цена.
Shippment
ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Нашата цел е задоволството на клиентите! Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. (Освен некои земји и APO/FPO) Наредби обработени навремено по плаќање на проверка. Случајот е Лесно да го вметнете и Отстраните.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
Mobecaser
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Компатибилен Бренд:
HTC
дизајн:
Егзотични,Слатки,Шарени,Животно,Флорални
Големина:
For 5.5 inch
Карактеристики:
Ултра Тенок Домот Убави Меки Пластични шема Телефон Случај Маска
Функција:
Водоотпорен,Нечистотија-отпорни,Анти-удар
Место на Потекло:
Шенжен, Кина (Копно)
агент:
Џеки Унија
микс боја:
Поддршка
Пад на превозот:
Поддршка
статус:
во парк
Одговара:
За HTC 10 ево / Гром Случај Покривање ги Опфаќа
Материјал:
Мека Силиконска Гума TPU
квалитет:
Висок Квалитет На++++
Стил:
Модни Луксузни Кул Јасно Единствен Случај Покрие Торба Fundas
погоден:
За HTC 10 ево / Гром Покрие Случај Coque Случаи

Поврзани производи