10pcs Шарм скелет череп глава 18*10мм Антички Тибетската Сребро Pendant Наоди Додатоци DIY Гроздобер Ѓердан Ѓердан
Ново - 5 %

10pcs Шарм скелет череп глава 18*10мм Антички Тибетската Сребро Pendant Наоди Додатоци DIY Гроздобер Ѓердан Ѓердан

Залиха
DEN 47.52
DEN 45.00
Износот:


Почитувани,
Среќна Нова Година.Ние ќе го суспендира пратки во текот на Пролетниот Фестивал(8 Февруари до 23 Февруари)и да продолжи со превозот од 24 Февруари .Ви благодариме за вашиот разбере.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
hroryn
Метали Тип:
Цинк Легура
Шарм Тип:
Религиски
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
Други
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден

Поврзани производи