ПЛАТ WSS-СТР Целосна Карбонски Влакна Во Пиење Шишиња Кафез MTB / Патот Велосипед Шише Носителот Велосипед Од 3 К 30g MHL18
Ново - 10 %

ПЛАТ WSS-СТР Целосна Карбонски Влакна Во Пиење Шишиња Кафез MTB / Патот Велосипед Шише Носителот Велосипед Од 3 К 30g MHL18

Залиха
DEN 815.52
DEN 734.00
Износот:

ПЛАТ WSS-СТР Целосна Карбонски Влакна Во Пиење Шишиња Кафез MTB / Патот Велосипед Шише Носителот Велосипед Од 3 К 30g MHL18 торба торба марка : P-ПЛАТ Стил : италијански стил и дизајн на опрема : Целосна Влакна Јаглерод црна боја Изглед : 3 K Сјај Тежина : Околу 30g функција : 3 K Карбонски влакна на материјал, ultra light, и il va être une absolue бон choix pour la route и vtt vélo amis

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
ПЛАТ-P
Број На Модел На:
ПЛАТ-P
Тежина (g):
3U (85-89g)
Ritchey:
купатила.сите
ВЕЧЕРАМ:
xxx

Поврзани производи