Универзална 100pcs Нова Боја Најлон latch рамен Полирање Полирач Prophy Четки Стоматолошки Четка За Продажба

Универзална 100pcs Нова Боја Најлон latch рамен Полирање Полирач Prophy Четки Стоматолошки Четка За Продажба

Залиха
DEN 422.40
Износот:


100pcs Нова Боја Најлон latch рамен Полирање Полирач Prophy Четки Стоматолошки Четка
Боја : шарени
Модел : Latch Тип (РА)
Се користи за : отстранување дамки и полирање
Материјал : Шарени Најлон
тип : еднократна употреба
Пакет се вклучени :
100 x стоматолошки Најлон latch рамен Полирање

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Белење На Заби
Големина:
Moderate
Состојка:
Стоматолошки Полирач
НЕТО-WT.:
90g
Број На Модел На:
Стоматолошки Полирач

Поврзани производи