Случај За Samsung Галакси J7 J700 J700F J7000 Телефон Случај Двоен Слој Потпирачот Тешки Оклопи Shockproof Хибридни Силиконски Случај
Ново - 5 %

Случај За Samsung Галакси J7 J700 J700F J7000 Телефон Случај Двоен Слој Потпирачот Тешки Оклопи Shockproof Хибридни Силиконски

Залиха
DEN 186.24
DEN 177.00
Износот:


Случај За Samsung Галакси J7 J700 J700 F J7000 Телефон Случај Двоен Слој Потпирачот Тешки Оклопи Shockproof Хибридни Силиконски Случај
Опис :
Број на модел : За Samsung Галакси J7 J700 J700 F J7000
Материјал : Направен Од Висок Квалитет На Силициум + Пластични + Потпирачот
Функција : 2 во 1+ Мека Гел+ Бонбони Боја на Рамка
Функција : Назад Заштита Шок-Доказ + Отпорно На Гребење + Anti-Пропадна
8 Бои : Роуз, Сина, Црна, Виолетова, Зелена, Бела, Црвена, Портокалова
Трговија на големо голем попуст поддршка !

Декларираните карактеристики

Функција:
Анти-удар
дизајн:
Ткаеше
Тип:
Торбичка
Карактеристики:
Торбичка
Мало Пакет:
No
Големина:
for Samsung Galaxy J7 J700 J700F J7000
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси Забелешка,Галакси J Серија
Компатибилен Бренд:
Samsung
Бренд Име:
effelon
функција 1:
Случај Модни Луксузни Бизнис Стил Врвен Квалитет Гума, Силикони
функција 3:
Coque Не се лизга Пластични Задната Маска за Кожа со Стојат Функција Fundas
Карактеристика 5:
двоен слој defender случај двоен слој хибрид
Функција 6:
Случај за Samsung Галакси J7 J700 J700F J7000
Функција 8:
Назад Случај за Samsung Галакси J7 J700 J700F J7000
Материјал:
Силикон Пластика Гума Гел TPU
Карактеристика 2:
Торба Shockproof Анти-удар Солиден Гума&Силикони Оклоп Заштитник Телефон
карактеристика 4:
мека tpu потпирачот случај за хибридни двоен слој оклоп солиден
Погоден за:
момче се жени мажи девојка Mulheres femmes дан Homens Hombres hommes garoto
Карактеристика 7:
Покрие случај за Samsung Галакси J7 J700 J700F J7000

Поврзани производи