Заклучен Срцето Шарм Европската Монистра Одговара Пандора Шарм Нараквици&Алки Ѓердан B00337

Заклучен Срцето Шарм Европската Монистра Одговара Пандора Шарм Нараквици&Алки Ѓердан B00337

Залиха
DEN 27.84
Износот:

Бренд 100% Сосема Нов Тежина : 5g .(ве молиме овозможи 1-2g се разликува поради прирачник measut, ви благодарам!) Дупка Големина : 5mm Материјали :
алуминиум боја : сребро Позлатен

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
pohier
Објектот Тежина:
2G
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
B00337
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Материјал:
сребро позлатен
Прилики:
DIY Нараквици Ѓердан
Објектот Дијаметар:
5mm
Прилики:
DIY нараквици ѓердани
Надворешниот Дијаметар:
10mm

Поврзани производи