3500pcs 2.5 cm срцето Multicolor Хартија Confetti Партија Свадба Маса Декорација роденден Декоративни Материјали

3500pcs 2.5 cm срцето Multicolor Хартија Confetti Партија Свадба Маса Декорација роденден Декоративни Материјали

Залиха
DEN 159.84
Износот:


торба 3500pcs 2.5 cm срцето Multicolor Хартија Confetti Партија Свадба Маса Декорација роденден Декоративни Материјали
Материјал : 100% Хартија
Употреба : Свадба, Роденден Декорации
Пакување : 3500 PCS
Било која боја се Меша во една цел е прифатливо,ве молиме бидете коментари на бојата кога ќе се направи орде

Декларираните карактеристики

Големина:
Heart Paper Confetti
Бренд Име:
GSCRAFTS
Производ Класификација:
Confetti
Број На Модел На:
zx
is_customized:
Yes
Материјал:
Ткиво Хартија
Повод:
Децата Ден,Свадба,Годишнина
Повод:
партија и свадба ,фестивал затворен
Количина:
35g
Име:
Срцето confetti
категорија:
Празнична & Настан & Партија Материјали

Поврзани производи