Моден Круг Бамбус очила за сонце Мажите Дрво очила за сонце Жените Бренд Дизајн Ретро Огледало Сонце Очила За Жените Oculos de sol feminino
Ново - 49 %

Моден Круг Бамбус очила за сонце Мажите Дрво очила за сонце Жените Бренд Дизајн Ретро Огледало Сонце Очила За Жените Oculos

Залиха
DEN 559.20
DEN 285.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Стил:
Круг
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Број На Модел На:
LS5020
Леќа Ширина:
132mm
Леќа Висина:
55мм
Бренд Име:
LONSY
Оптички Леќи Атрибут:
Огледало,UV400,Анти-Рефлективен
Рамка Материјал:
Пластични
Име:
Мажи&Жени Очила За Сонце
Рамки Материјал:
PC Рамка & Бамбус Грб
Пакување:
Торбичка,Чисто платно
леќи во боја:
Кафена,Сина,Црвена,Зелена
Зглоб:
Метал пролет зглоб
Тежина:
About 25g
Сертификат:
CE & ФДУ
Продажбата на начин:
Трговија на големо,трговијата на Мало и Пад на Превозот.
is_customized:
Yes
Пол:
Унисекс

Поврзани производи