DC 9V 12V 24V 48V 60V 20A Моторни Брзина Контролер Регулатор на Возачот PWM 25KHz

DC 9V 12V 24V 48V 60V 20A Моторни Брзина Контролер Регулатор на Возачот PWM 25KHz

Залиха
DEN 348.48
Износот:

Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.
Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.
Гаранција & Одржување :
Ние нудиме на 1-месец слободна замена.
Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина.
Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за costsof на делови за да биде заменет.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 7 дена откако вашата уплата е завршен.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број.
Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.
100% сосема нов и висок квалитет
Оперативен Напон : DC 9 V-60 V
Излезна Струја : 0 до 20 A
Излезна Моќност : 0-1200 W
PWM Фреквенција : 25 KHz
Брзина Опсег : 0-100%
боја : сребрена
Брзина Принцип : се Прилагоди на сегашните
Материјал : метал
Големина : 105mm*50mm*33mm
Монтажа дупки центар растојание : 104mm
Типични апликации :
DC 9 V 12 V 24 V 48 V 60 V DC Мотор Брзина Контролер
Мотор за контрола на брзината и регулатива во РК модели, навивачите и повеќе
Мали пумпа за контрола, како што се RS-360 мотор
Контрола на температурата во уредите како што лемење песна
Осветленоста контрола на DC светилки
Пакетот вклучува :
1 x 9-60 V 20 A DC Мотор Брзина Контролер
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.
Ние исто така, обезбеди 12monthfree одржување.
Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.

Декларираните карактеристики

Тип На Мотор:
Други

Поврзани производи