(10piece) Нов NPCE885PAODX NPCE885PA0DX QFP-128 Чипсет

(10piece) Нов NPCE885PAODX NPCE885PA0DX QFP-128 Чипсет

Залиха
DEN 671.52
Износот:


Декларираните карактеристики

Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Бренд Име:
SUHMS
Број На Модел На:
NPCE885PAODX
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Состојба:
Нови
Тип:
Вози IC
Напон:
Меѓународниот стандард
is_customized:
Yes
Примена:
компјутер
Пакет:
QFP-128

Поврзани производи