DIY 5D Дијамант Мозаик рачно изработени Дијамант Сликарство Крстот Бод Колекции Дијамант Везови Овошје Модел Кристал иконописот
Ново - 49 %

DIY 5D Дијамант Мозаик рачно изработени Дијамант Сликарство Крстот Бод Колекции Дијамант Везови Овошје Модел Кристал иконописот

Залиха
DEN 671.04
DEN 342.00
Износот:

Тоа е бесплатен превозот на речиси низ целиот свет од Кина Пост Воздух Mail. Големина На Слика : Според опции.
Големина ≤ 30x40cm Меур Торба за Пакување
Големина > 30x40cm Подароци Кутија за Пакување
1) Фабриката за Директна продажба; Врвен квалитет; Квалитет гарантиран; Конкурентни цени; Голем попуст за голема цел! 2) Сите на стоки излезе од фабриката со строги тест според меѓународниот стандард. Нерѓосувачки Челик Пинцети 02. 3) Одличен Дизајн Тим; Брза испорака; Комбиниран цел; Најдобри и Навремена Услуга.Експресивната сила на сликата е исклучителна, повеќе реални, три-димензионални чувство посилно. Предавање на готовиот производ во собата, и да уживате во вашиот ремек-дело. (Поголема големина, подобар резултат. Отворете го вашиот парцела, проверете колекции дали сите делови се целосно или не. Фотографирањето на вашиот локален рамка на пазарот , користење на вашите омилени рамка до рамка тоа. 3) Време На Испорака : А). Персонализација на Слика : Ние може да се направи сопствен производ за било која слика. Рамка : Рамката НЕ е вклучена.околу 4-10 работни дена од UPS-от//Федекс B).Заштита на животната средина на смола е drilled со 2,5 mm (9 дел) и 2. Може да се стави книга на предниот дел од дијамант цртеж, со раце притисне на книгата. Tolerances : Поради ова е ракотворби производ, не е дозволиво варијанта 1-3cm во димензиите на платно. Зелена полу-отворен Вежба Плоча 03. 01 / Сјае Светло Овој дијаманти насликани од страна на рефракција силна дијаманти, силна три-димензионални сенце, сјае светло, веднаш да заличи до вашиот дом.
03 / Висок Квалитет на Платно База материјали се направени на HD oilcloth и боја, секој соодветните боја блок се претставени преку писмо, Пост во дупчење процес може да се издвои од страна на соодветните вежба боја и писмо. 2) Ние нудиме на три начини на транспорт во вкупниот број., Промена на друга боја на дијаманти. Проверете смола дијаманти и боја на соодветните боја код, да се обезбеди сите дијаманти код се завршат. 05 / Rigorou Дијамант Сечење Процес 01 . Стави дијаманти во вежба складирање кутија (2x6 ) , се држи на налепница, напишете ја боја нема.Големината спецификација што е споменато погоре е за големина на слика, платно големината ќе биде додадено околу 5 cm. Пакување : Подароци Кутија за Пакување и Меур Торба за Пакување. Употреба : Почетна / Хотел / Office / Свадба Deocration / Луксузни Подароци. Дијамант сечење процес е ригорозна, совршен допир, мазна и нежна, транспарентни треперење, висок индекс на рефракција. Отворен мал дел од селотејп, обрнете внимание за да ги задржи прашина надвор.) За Дијаманти : 100% Полн Плоштад Дијаманти.
Име На Производ : Дијамант Везови / Дијамант Мозаик / Дијамант Сликарство. Сечење процес единствени, се поделат во 9 дел и 13 дел, совршено се вклопуваат екранот, повеќе сјајна.
04 / Strong лепливоста Ние ги користиме специјални нафта лепила стап, го држи сила со дијаманти повеќе цврсто. Ние ќе испрати парцели за вас, како и вашиот бара пратката на средства. Внимание : Нашата дијамант сликарство е без рамка, и тоа НЕ е готов слика, што треба да заврши со себе. Тркалање до производ и кои се соочува надвор пред par, преполна со нашите цилиндар пакет за да го заштити без гребнатинка.

Декларираните карактеристики

Големина:
20X28cm bag packing, 30X42cm bag packing, 40X56cm box packing, 50X70cm box packing, 60X84cm box packing
Бренд Име:
MATRESHKA
Стил:
Европа
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Материјал:
Смола
Платно Пакување Метод:
Навива
Број на Бои:
Над 45
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Шаблон Тип:
Растенијата
Форма:
Две-слика Комбинација
Pasting Област:
Целосна
Крстот Бод Ткаенина КТ број:
11CT
Алатки тип:
Алатка Поставува
Поставете Тип:
Дијамант Сликарство Крстот Бод
Вез Метод :
дијамант везови
Техника:
Висок Квалитет На Печатење Машина
Употреба:
Домаќинство Essentials/Декорација
Функција:
Дома декорација
Ткаенина Тип:
Платно

Поврзани производи