MUTTCO промет на мало со лекови кул plaid јака рачно изработени куче јака КОСТИМ PLAID 5 големини куче јака
Ново - 19 %

MUTTCO промет на мало со лекови кул plaid јака рачно изработени куче јака КОСТИМ PLAID 5 големини куче јака

Залиха
DEN 427.20
DEN 346.00
Износот:


MUTTCO промет на мало со лекови кул plaid јака рачно изработени куче јака КОСТИМ PLAID 5 големини куче јака Опис Прилагодливи кожа вратот гердан. уникатен дизајн и рачно изработени јака. Различни 5 големини ќе биде погоден за вашето кученце. Висок квалитет најлон материјал и метал тока. Лесно да се земе и удобен за носење. Вашето кученце ќе го сакам.
Информации
Материјал : 100% Памук
Место на Потекло : Кина (Копно)
Боја : Сива
Куче Јака Димензии : Ширина : 2.5 cm (околу 0.98 во) Дебелина : 2,5 mm (околу 0. 1 во) XS : 23-30(cm) (за 9.1-11.8 во) S : 31-41(cm) (за 12.2-16.1 во) M : 42-48(cm) (за 16.5-18.9 во) L : 49-55(cm) (за 19.3-21.7 во) XL : 56-62(cm) (за 22.0-24.4 во) Куче Поводник Димензии : Ширина : 2.5 cm (околу 0.98 во) Дебелина : 2,5 mm (околу 0. 1 во) XS : 110(cm) (за 43.3 во) S : 110(cm) (за 43.3 во) M : 110(cm) (за 43.3 во) L : 120(cm) (за 47.2 во) XL : 120(cm) (за 47.2 во) Куче Јака Куче Поводник Куче Јака & Куче Поводник утврдени Вратата Фотографии
Answer : ___________________________ Note : - - - Боја може да бидат посветли или потемни поради различни PC екранот
- Големина на табелата е само за референца, не може да биде малку разлика според упатство за мерење Пакет се Вклучени : 1 x Милениче Вратот и Јаката

Декларираните карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XL
Тип:
Кучиња
Материјал:
Најлон
Шема:
Plaid
Бренд Име:
Ајде да домашно Милениче
Функција:
Jeweled,Брзо Ослободување
Сезоната:
Сите Сезони
Јака Тип:
Основни Јаки
Тип:
Јаки
modle број:
UDC001
Материјал:
Памук и Најлон
боја:
сива
Големина:
XS, S, M, L,XL
Потекло:
Кина (Копно)
Пакување:
Торба
Опсег:
Одговара за Куче
време на испорака:
1 Ден
Тип:
куче јака
Јака Тип:
Основни Јаки

Поврзани производи