Моден Горат цвет sash појас жените појас деца девојка sash појас Свадба sash Појас Пурпурна Лаванда 1pcs

Моден Горат цвет sash појас жените појас деца девојка sash појас Свадба sash Појас Пурпурна Лаванда 1pcs

Залиха
DEN 475.20
Износот:


Добредојдовте На нашата продавница.
Овој оглас е за убави sash
Ќе добиете 1pcs sash појас

Декларираните карактеристики

Појас Должина:
120cm, 150см, 160cm, 180cm
Тип На Објект:
Појаси
Појаси Материјал:
Ткаенини
Пол:
Жените
Број На Модел На:
2016101018
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Појас Ширина:
4cm
Бренд Име:
ifanBaby
Шаблон Тип:
Флорални
Тока Ширина:
0cm
Тока Должина:
180cm
боја:
Виолетова Лаванда
појас големина:
120cm,150см,160cm,180cm
Пол:
девојка жени

Поврзани производи