Божиќ ракавици 3D печатење Жените Класичен засекогаш бренд mochila escolar човек торби за Патување mochilas ранец drawstring торба
Ново - 46 %

Божиќ ракавици 3D печатење Жените Класичен засекогаш бренд mochila escolar човек торби за Патување mochilas ранец drawstring

Залиха
DEN 239.52
DEN 129.00
Износот:

Пред исплата, ве молиме проверете ја вашата адреса за е точно. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.7%
Наплата
Обединето Кралство
Го оценувате (точка пристигна)
9. Ве молиме погледнете го единица за конверзија : 1 INCH=2. П : дали постои следење на Број за мојот објект? A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката статус на соодветниот веб-сајт. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 40 работен ден. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ве молиме прочитајте ја нашата големина на табелата пред да го купат. Бојата може да постои разлика помеѓу различни компјутерски екран , специфични ве молиме во вид преовладува.Ние не ја испорача стоката во текот на викендот 3.5%
Наплата
Канада
Го оценувате (точка пристигна)
0. П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет? A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ, ве молиме проверете тоа, ви благодариме! П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена? А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
. Други земји и пакет над 2 Кг, купувачите треба да си дозволат целиот превозот цена.
Големина Внимание : 1.7%
Наплата
ЗА ПЛАЌАЊЕ Ние прифаќаме alipay тука.54 СМ ИЛИ 1 CM=0. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ ДРУГИ ПОЛИТИКИ Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.9%
Наплата
Шпанија
Го оценувате (точка пристигна)
3. ПРАШАЊА и одговори П : Колку чини да брод на мојата земја? A : Пакет помалку од 2 Kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната која е бесплатна испорака до 26 земји како следниве : сад; Обединето Кралство; Австралија; Бразил;Канада; Италија; Турција; Шпанија; Малезија; Франција; Русија; Шведска; Нов Зеланд; Норвешка; Швајцарија; Јапонија; Тајланд; Ирска; Израел; Белгија; Полска; Јужна Кореја; Австрија; Германија; Данска; Сингапур.Големината на табелата е само за референца. Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 15 до 35business дена.0%
Наплата
Германија
Го оценувате (точка пристигна)
11. Бидејќи на различни мерење метод, Позиција и водат ткаенина, податоците ќе има отстапување од 1-2 cm .
Земја
Време На Испорака
Работни Дена (не вклучувајќи одмор)
5-7
8-11
12-14
15-19
20-45
>45
Работни Дена + Сабота + Недела
5-9
10-15
16-20
21-25
26-60
>60
Сад
Го оценувате (точка пристигна)
5 .
Смајли 3 D печатење Жените партија drawstring торба bolsa feminina човек диви спорт Салата торби за Патување ранец Jom Tokoy Мода бренд mochila
Производот
Боја : како се покаже Ткаенина Име : Полиестер Главниот ткаенина состав : Полиестер Пакет : 1 x drawstring торба , (други додатоци на слики НЕ се вклучени.4%
Наплата
Австралија
Го оценувате (точка пристигна)
21.1%
Наплата
Франција
Го оценувате (точка пристигна)
10.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Ранци
Шаблон Тип:
Животно Отпечатоци
Затворање Тип:
string
Дожд Маска:
No
Надворешноста:
Никој
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Копче Синџир Носителот
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Главен Материјал:
Oxford
Ранци Тип:
Softback
Капацитет:
Подолу 20 Литри
Вршење На Систем За:
Arcuate Рамо, Рака
Број На Модел На:
SKD29012
Обвивка Материјал:
Полиестер
Стил:
Моден
Декорација:
Никој
Бренд Име:
Jom Tokoy
Пол:
Унисекс
Техника:
Дигитално Печатење
Ранци:
мажите ранец
Торбичка:
дама ранец
девојка ранец:
гранка ранец
Ранец Употреба:
Секојдневно Ранец
Капацитет:
Подолу 20 Литри
Главен Материјал:
Полиестер
Големина:
30*39cm

Поврзани производи