Whoelsale Злато Сребро Исполнет Пирсинг Долго Вертикална Лента Капка Уво Обетки Dangle Обетки Brincos Bijoux

Whoelsale Злато Сребро Исполнет Пирсинг Долго Вертикална Лента Капка Уво Обетки Dangle Обетки Brincos Bijoux

Залиха
DEN 95.52
Износот:


Нашите Мин. Нарачката е $10 . Можете Да Мешавина На Различни Елементи Заедно.
Можете Да Ги Користите Шопинг Количка. Тоа е Многу Лесно.
Процес : додадете стоки во корпа-продолжете со купување-приказ на шопинг кошничка
-да ги проверите сите ставки-кликни за да се КУПИ ТОА СЕГА-изберете превозот метод-потврда на плаќањето.
Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање & поддршка! Whoelsale Злато Сребро Исполнет Пирсинг Долго Вертикална Лента Капка Уво Обетки Dangle Обетки Brincos Bijoux 1,100% Што Се Сликите 2,Висок Квалитет 3,Добар Пакување. 4,ЕКО-Пријателски
=
За Производот
1, може да се љубезно ве молиме да проверите на нашата слики за стилови, бои и детали, било какви прашања & барања, ве молиме слободно контактирајте со нас, во oder да можеме да подобра услуга вас, ви благодариме! : )
2, Ние бидете сигурни дека квалитетот на секој накит што ние испрати, и ќе рефундирање без причина откако ќе не сакал тоа, но ќе треба да се врати оригиналната и плати за овие превозот во Кина, однапред ви благодариме! : )
3, Секоја недела, ние ќе ги испрати нашите нови стилови и топла продажба за вас, ако вас не ми пречи, : )
За Превозот
1. Ние брод на сите наши објекти во светот во рок од 48 часа од EMS/DHL/UPS-от или Хонгконг Пост/Кина Пост ,превозот начин ќе зависи од вкупната цена.
2. Понекогаш тоа може да потрае до 4-7 недели поради строгите обичај Инспекција. 3. Нашата цена не вклучува даноци, ДДВ, или други скриени трошоци.Да се обезбеди да се плати минимален данок,ние ќе изјави како "подарок", или"примерок" со ниска вредност.
Политика На Враќање 1.Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука. 2.Ние да се потрудиме да сервер нашите секој клиент најдобро што можеме. 3.Ние ќе ви вратат за предмети се врати во рок од 7 дена од денот на добивате нив,за било која причина.Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба. 4.Ние offter целосна наплата ако не сте го примиле пакетот во 35 дена.
Повратни информации 1. Ако сте задоволни со предмети и нашите услуги,ве Молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди ,Ние ќе го задржи ви даваат одлична услуга тука. 2. Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, Ние ќе услугата ќе додека сте задоволни.

Декларираните карактеристики

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
ZWPON
Број На Модел На:
E2731
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Материјал:
Метал
боја:
Како слики
Материјал:
Легури, Кристал ,Опал,Смола,
Тежина:
5g
MIN/МИКС ЦЕЛ:
$10.0
Пакет:
1 пар во OPP вреќа,а потоа во меур торба или кутија
Повод:
Забава,Подароци,Секојдневниот Живот, Секојдневен, свадба
is_customized:
Yes
Големина:
2.36 inch
Животната средина:
Nickle, олово, кадмиум слободни

Поврзани производи