20 компјутери бесплатен превозот Ретро сребро шарм diy метал був pendant за ѓердан&нараквици накит одлуки 17*12 mm 33104A
Ново - 8 %

20 компјутери бесплатен превозот Ретро сребро шарм diy метал був pendant за ѓердан&нараквици накит одлуки 17*12 mm 33104A

Залиха
DEN 67.20
DEN 62.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Шарм Тип:
Животни
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Гроздобер
Број На Модел На:
33104A
Материјал:
Метал
Големина:
17*12 mm
Тежина:
1.4 g
боја:
гроздобер сребро.
Пакет:
Коверти / Картон
Употреба:
diy накит
Место на Производство:
Кина. YiWu

Поврзани производи