10Pcs/многу GU10 6w Место светилки Висока Моќност 220v центарот на вниманието 240v лер светилки 110v led светилки
Ново - 5 %

10Pcs/многу GU10 6w Место светилки Висока Моќност 220v центарот на вниманието 240v лер светилки 110v led светилки

Залиха
DEN 937.44
DEN 890.00
Износот:


ПРАТКАТА во Светот Mail Услугата треба да се справи со голем број на нарачки, ние ќе го избере најбрз начин во согласност со фактичката состојба на логистика. Ако имате било какви посебни барања, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ви благодариме! 1.Ако се направи цел повеќе од $5 ,Ние ќе го испрати тоа со следење на број.Јас 2.Во принцип,Елементи, ќе биде предаден во рок од 72 часа откако ќе ја добиете вашата исплата (со исклучок на сабота и недела). 3.Во принцип, елементи, ќе пристигнат да ви помеѓу 10-20 дена, неколку ќе пристигне во 20 до 40 дена дуо на Cstoms Бариери. Ве молиме контактирајте со нас ако не ги добиваат по 50 дена. 3.Ние САМО брод потврдените адреса е предвидено во вашата нарачка. Пред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во вашата нарачка совпаѓа со адресата што би сакале ни да брод. 4.Времето за испорака зависи од дестинацијата и магацин :
ВРАЌАЊЕ/ПОВРАТ
1. За било која причина не сте задоволни со предметот, Што може да се врати во оригиналниот пакет рок од 15 работни дена по добивањето на објектот.
2.Кој плаќа поштенски зависи од причината за враќање.
3. Враќањето објект мора да се врати во Фабричка Состојба. Ова вклучува пакување, внесува, прирачници итн.
4. Ве молиме Контактирајте со нас Пред да се испрати објект назад.
ГАРАНЦИЈА
Ние ќе се обидеме потрудиме да се направи висока оценка продавница. Ако добиете предмети имаат проблеми со квалитетот или оштетен, ве молиме контактирајте со нас, не директно отворените спорови. Ние не сакаме било спор,ако имате било какви прашања во врска со нашите предмети, ве молиме контактирајте со нас на почетокот. Ние со нетрпение очекуваме да се обезбедат подобри услуги за вас.
1. ако објектот неисправни во 3 Месец, Ние ќе ви понуди замена со нашите дополнителни трошоци (вклучувајќи го и превозот надомест откако ќе ги Примите Неисправни објект.
2.Ако објектот Неисправни после 3 Месец, купувачи се уште може да го испрати назад. Ние ќе контактирајте со добавувачите или manufactory за Гаранција. Купувачите можат да имаат Потреба од плати Превозот надомест За испраќање на заменува точка.

Декларираните карактеристики

Емитуваат Боја:
Топло Бела, Ладно Бела
Поддршка Dimmer:
No
Тип На Објект:
LED Светилки
Led Сијалица Тип:
Вниманието Сијалица
Број на LED Чип:
3 еез
Обликот:
Свет
сертификација:
CE,RoHS
Просечен Живот (часот):
50000
LED Чип Бренд:
Lumiled
Напон:
AC85-265V
Бренд Име:
MengJay
Повод:
дневна соба
LED Чип Модел:
2W Висока Моќност
Температура На Боја:
Топло Бела (2700-3500K)
База Тип:
GU10
Зрак Агол(°):
60°
Моќ Толеранција:
5%
Должина:
48*58MM

Поврзани производи