Vandoren CM307/CM308/CM3088 B45 Традиционалните Бб Кларинет Отворот/ Кларинет Sib-Бб Отворот

Vandoren CM307/CM308/CM3088 B45 Традиционалните Бб Кларинет Отворот/ Кларинет Sib-Бб Отворот

Залиха
DEN 5423.52
Износот:


започнете
крајот
Vandoren CM308 B45 Традиционалните Бб Кларинет Отворот/ Кларинет Sib-Бб Отворот
Автентични и Овластени за продажба, Сите направени во Франција.
Ако постои универзална отворот, тоа е Vandoren B45. Со средно совет отворање и среден-долг соочува, тоа е ценет од страна на повеќето clarinetists. Универзална отворот дизајниран од страна на Бернард Ван Doren и ценети од страна на многу музичари и бендот на директори. Совет Отворање - 119.5 (1/100mm) Медиум Долго се Соочува Работи најдобро со Vandoren #2.5-#3.5+ Трската Традиционалните Клун Пакет се вклучени : отворот CM307/CM308/CM3088* 1pc

Декларираните карактеристики

боја:
CM307 B40, CM308 B45, CM3088 B45, CM4088 B45 13
Бренд Име:
Vandoren
Број На Модел На:
CM307/CM308/CM3088 B45

Поврзани производи