Мека TPU Силикон за Sony Z3 Мини случај 3D Releif Печатење Задниот Поклопец За Sony Xperia Z3 Компактен Z3 Мини M55W D5803 Телефон Маска
Ново - 26 %

Мека TPU Силикон за Sony Z3 Мини случај 3D Releif Печатење Задниот Поклопец За Sony Xperia Z3 Компактен Z3 Мини M55W D5803 Телефон

Залиха
DEN 119.52
DEN 88.00
Износот:

Заштити Површината Против триење и Покритие Нула Знаци ,Прашина , Отпечатоци од прсти и Испакнатините. Совршено опремени за Sony Xperia Z3 МИНИ Компактен H igh Квалитет Мека 3 D Ослободување на Моделот Задниот Поклопец , да Направите вашиот телефон да изгледа модата и луксузот! Капка брод поддршка !! Трговија на големо голем попуст за поддршка !!
Драги пријатели,Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно.
- Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбеди
доволно информации кога прави нарачка. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
Shippment
ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Моден Дизајн , Го Спречува Вашиот Телефон Падне. Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во објекти цена. Или не, ве Молам, точно пред исплата. (Освен некои земји и APO/FPO) Наредби обработени навремено по плаќање на проверка. J ust задниот поклопец случај само , телефонот не е вклучуваат
Шопинг Водич :
Услуги на клиентите е нашиот Број 1 приоритет!
Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви загриженост за купувањето и ние се повеќе од среќни да се обрати за вашата грижа со решение. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние само брод да се потврди цел адреси.
Мека TPU Силикон за Sony Z3 Мини случај За Sony Xperia Z3 Компактен Z3 Мини M55 W D5803 Телефон Покрие 3 D Releif Печатење Торба Предмети 1. Услуги на клиентите е нашиот Број 1 приоритет. Сите пораки или пораки ќе се одговори во рок од 24 часа{исклучува празник & викенд).
Топло Информации :
Додадете нашата продавница за вашата продавница листата и да стане нашите ВИП ,
да имаше специјален попуст за вашиот втор ред
Опис на производот : Product Description100% Сосема Нов & Висок Квалитет,Нови моден дизајн, Многу роман, симпатична,и популарни. Квалитет на производи со најниската можна цена.Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив
Контакт со нас на : Купувачи се добредојдени да не контактирате преку е-маил или Trademanager ако имате какви било прашања или предлози . Ако не добивате нашиот одговор,ве молиме љубезно ве молиме да ја препратите на е-маил и ние ќе ви одговори што е можно поскоро .

Декларираните карактеристики

Материјал:
TPU
Бренд Име:
Mobecaser
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Компатибилен Бренд:
Sony-Ericsson
дизајн:
Егзотични,Слатки,Шарени,Животно,Флорални
Големина:
For Sony Xperia Z3 Compact
Карактеристики:
Ултра Тенок Домот Убави Меки Пластични шема Телефон Случај Маска
Функција:
Водоотпорен,Нечистотија-отпорни,Анти-удар
Место на Потекло:
Шенжен, Кина (Копно)
агент:
Џеки Унија
микс боја:
Поддршка
Пад на превозот:
Поддршка
статус:
во парк
Одговара:
За Sony Xperia Z3 Мини Случај Покривање Ги Опфаќа
Материјал:
Мека Силиконска Гума TPU
квалитет:
Висок Квалитет На++++
Стил:
Модни Луксузни Кул Јасно Единствен Случај Покрие Торба Fundas
погоден:
За Sony Xperia Z3 Мини Покрие Случај Coque Случаи

Поврзани производи