Трговија на големо 12pcs Микс Многу детски Цртан филм Прстени бонбони шарени Слатки смола прстен за Бебе Деца Девојка играчки, украси
Ново - 5 %

Трговија на големо 12pcs Микс Многу детски Цртан филм Прстени бонбони шарени Слатки смола прстен за Бебе Деца Девојка играчки,

Залиха
DEN 109.44
DEN 104.00
Износот:


Трговија на големо 12pcs Микс Многу детски Цртан филм Прстени бонбони шарени Слатки смола прстен за Бебе Деца Девојка играчки, украси
Опис На Производот :
супер слатка бонбони бои
Прстен круг со дијаметар : 1.3-1.5 cm
Смола материјали
Многу симпатична прстени ,
Спакуван вклучуваат : Еден kt прстен, други 11 персонални компјутери за сите случајни мешани превозот.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Кукли
Пол:
Унисекс
Материјал:
Смола
Mfg Серија Број:
Смола
Завршување Степен:
Готови Производи
Стоковните Атрибут:
Готови Производи
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ
Големина:
S
Далечинска Контрола:
No
Кукли Тип:
Модел
Возраст Опсег:
> 3 години
Предупредување:
не оган
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Тема:
Цртан филм
Со Анимација Извор:
Цртан филм
прстенот со дијаметар од:
1.3-1.5 cm
боја:
шарени

Поврзани производи