Неколку Пердув Посебно Дизајниран Ѕиден Налепници Mural За Дома Livingroom Уметност Оркестарот Сон Catcher Винил Ѕид Постер Wm-222
Ново - 25 %

Неколку Пердув Посебно Дизајниран Ѕиден Налепници Mural За Дома Livingroom Уметност Оркестарот Сон Catcher Винил Ѕид Постер

Залиха
DEN 363.84
DEN 273.00
Износот:


Материјал : Nontoxic ПВЦ која е пренослив без остатоци останува на површината
Големина : 45см широк X45cm високи 60cm широк X 60cm високи 75см широк X 75cmtall

Декларираните карактеристики

боја:
црна, бела, кафена, прилагодено боја
Големина:
60x60cm, 45x45cm, 75x75cm
Стил:
Креативните
Тема:
Портрет
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници,За Плочка,За Чад Издувни Гасови,Прозорец Налепници,За Кабинетот Шпорет,За Фрижидер
Бренд Име:
YOYOYU УМЕТНОСТ ДОМА ДЕКОР
Број На Модел На:
WM-222
Сценарија:
Ѕид
Спецификација:
Single-piece Package
Шема:
Огледало Површина Ѕид Налепница
Материјал:
ПВЦ

Поврзани производи