Бесплатен Превозот 1 компјутер 10ММ Вода Проверете Вентил Не се Врати Туш Главата Вентил Туш Бања Додаток Еден Начин Вода Контрола Топла Продажба

Бесплатен Превозот 1 компјутер 10ММ Вода Проверете Вентил Не се Врати Туш Главата Вентил Туш Бања Додаток Еден Начин Вода Контрола

Залиха
DEN 191.04
Износот:


Туш Главата Вода Контрола Проверете Вентил
Еден Начин На Проток На Вода, Која Нема Враќање Вода
Работна Инструкција
Сертификација на производи (Меѓународни) : SGS(Ro HS),ДОФАТ,ФДУ,LFGB,ACS
Работна Инструкција
Место на Проверка Вентил во Туш да се Запре Водата се Врати
Услуга Карактеристики :
1. Нема повеќе бучава и поздравниот од допрете, вода користење станува уметност.
2. Квалитет загарантирана , ние се провери секој објект и comfirm дека тоа е Сосема НОВА, во добра состојба пред превозот.
3. Спаси секоја капка вода , ние споделување на зелен и одржлив средина.
4. Бесплатен превозот(CPOSPP) . Време може да се разликува зависи од различни земји. Сервисот ќе биде задоволство да помогнат со какви било прашања во врска со превозот.
Проценка пристигнување време е прикажано погоре,
Во нормален случај пратката ќе пристигне во 16-35 дена.
Абнормални случај : пратката ќе пристигне во 35-60 дена. Абнормални случаи вклучуваат но не се ограничени на : јавен празник, превозот политика на вредноста, политички прашања, оддалечените области, други виша сила.
Промет на големо и промет на мало е добредојден , ние нудиме екстра попуст за најголемиот дел на купувачите и целосна услуга за сите корисници. ПРИМЕРОЦИ СЕ ДОСТАПНИ, КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС СЕГА преку размена на инстант messenger или е-маил за повеќе информации.
Напомена : Ние ви препорачуваме на клиентите да бидете сигурни дали нивните земји се дозволени за увоз на овој производ пред цел. Каква било загуба поради националната обичај политика не би се преземаат од страна на продавачот.

Декларираните карактеристики

Материјал:
Пластични
Температура на Медиумите:
Нормална Температура
Медиуми:
Вода
моќност:
пневматски
Притисок:
Среден Притисок
Број На Модел На:
Проверете Вентил 10ММ
Структура:
Контрола
Порт Големина:
10мм
Standard or Nonstandard:
Стандард

Поврзани производи