Божиќ,зима и топло бебе девојка момче деца ракавици ски отворено аикидо ракавици за деца 2T-9T,windproof водоотпорен белезници
Ново - 10 %

Божиќ,зима и топло бебе девојка момче деца ракавици ски отворено аикидо ракавици за деца 2T-9T,windproof водоотпорен белезници

Залиха
DEN 527.52
DEN 475.00
Износот:


Опис :
Материјал : Pongee (водоотпорен слој)
Боја : како на сликата шоу
Внатре : Памук + водоотпорен + TR топло фланелен боксери искриват
Големина : XXS(3m) ,XS(4-6m),S(7-9m)
Оваа капа е за 2-9 години бебе
(3m)= големина xxs : дланка ширина : 8cm, дланка должина : 13cm,вкупната должина : 22cm ( погоден за 2-4 години старост )
(4-6m)= големина xs : дланка ширина : 8.5 cm, дланка должина : 14cm,вкупната должина : 24cm ( погоден за 4 -6 години старост )
(7-9m) големина s : дланка ширина : 9cm, дланка должина : 15cm,вкупната должина : 25cm ( погоден за 7 -9 години старост )
Можете да оставите порака за нас, за големината или од возраста на детето!!!!
Објектот СЛИКА :
Превозот :
Сите предмети ќе бидат испорачани во 1-4 дена.Ние ги доставуваме во светот превозот,освен ограничени земји и ние не бродот да APO/FPO.
За клиентите :
За seckill во акции, стоки, ве молиме изберете ја вашата големина и боја на вашите миленичиња сакаат! Ако имате било какви прашања, ве молиме ни e-mail!
За промет на големо со стоки, ве молиме ни e-mail проверете ја состојбата и кажете ни ја вашата e-mail. Ние ќе ви испратиме најдобра цена понуда и најдобра цена на превозот надомест според својата цел. Ако имате изразат сметка, како што се UPS-от, DHL, FEDEX, ТНТ или нешто друго, ние, исто така, може да ви испрати по товарни се соберат!
Испорака :
Ние сме воопшто одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Времето за испорака е за 7-15 дена за повеќето contries,но понекогаш тоа ќе потрае подолго поради некоја причина. Ако не го добиете вашиот објект за 4 недели,ве молиме контактирајте ме,јас ќе ги провери за вас.
Повратни информации :
Откако сте ги добиле вашите производи,ве молиме да земе еден момент за да ни остави позитивни повратни информации ,тоа е многу важно за нас .
Ако не сте задоволни со нашите производи,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе се обидеме потрудиме да работат на проблемот со вас.

Декларираните карактеристики

Бебе Возраст:
0-3 месеци 4-6 месеци, 7-9 месеци
Тип На Објект:
Ракавици & Белезници
Одделот За Името:
Бебето
Ракавици Големина:
XXS,XS,S
Пол:
Унисекс
Материјал Состав:
Полиестер
Бренд Име:
Hyweacvar
Број На Модел На:
111
Материјал:
Памук,Полиестер
Шаблон Тип:
Печати

Поврзани производи