За Sony Xperia T3 Флип СТП Кожа Случај Со Стојат Држачот За Sony T3 T3 M50w D5102 D5103 D5106 Задниот Поклопец Со Кредитна Картичка
Ново - 6 %

За Sony Xperia T3 Флип СТП Кожа Случај Со Стојат Држачот За Sony T3 T3 M50w D5102 D5103 D5106 Задниот Поклопец Со Кредитна Картичка

Залиха
DEN 117.12
DEN 110.00
Износот:

За Sony Xperia T3 Флип СТП Кожа Случај Со Стојат Држачот За Sony Т 3 T3 M50w D5102 D5103 D5106 Задниот Поклопец Со Кредитна Картичка Слот руски Пријател се Обрне Внимание ве Молам !!!
- Ве молиме пополнете во примачот име и презиме поради новата политика на руската обичаи,
било nondelivery нема да биде одговорен од страна на нас, ако клиентот не ги обезбеди
доволно информации кога прави нарачка.
Внимание Ве Молам : (Многу Imporant !!!)
Почитувани гости
Како имаме толку многу видови на производи ,така што ние не можеме да ги листа сите,и ние само преземете еден модел за референца.Сликата е само да се користи за прикажување на детали.

Декларираните карактеристики

дизајн:
Обична,Метален
Карактеристики:
Паричникот Стојат Флип
Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Големина:
For Sony T3
Тип:
Флип Случај
Бренд Име:
маслиново лист
Компатибилен Бренд:
За Sony T3 T3 M50w D5102 D5103 D5106
Стил:
12 дизајн стилови
Материјал:
СТП Кожа
боја:
Морнарско Сина,Зелена,Црна,Розова,Розово,Сино Небо
Место на Потекло:
Guangdong,Кина
Функција:
Нечистотија-отпорни & Анти-удар Заштитна Вашиот Телефон
Добавувачи:
Фабриката за директна продажба видиме случаи Coques Capinha
функција 1:
СТП Кожа, Универзална Паричникот Маска, Телефон Торба, Fundas
функција 3:
Луксузна Гроздобер Стил Со Стојат Функција
совети:
Многу модели за да изберете од нашата продавница
Број На Модел На:
За Sony T3

Поврзани производи