2017 Побрзаа Maillot Де Нога Мажите Фудбал Голман Џерси Сунѓерот Заштитник Одговараат на Фудбалски Тренинг Униформи Долг Ракав Поставува
Ново - 20 %

2017 Побрзаа Maillot Де Нога Мажите Фудбал Голман Џерси Сунѓерот Заштитник Одговараат на Фудбалски Тренинг Униформи Долг Ракав

Залиха
DEN 1554.24
DEN 1243.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Големина:
L, XL, XXL, XXXL
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
is_customized:
Yes
Бренд Име:
fanceey
Функција:
Брз Сува,Дише
Ткаенина Тип:
Џерси
Материјал:
Полиестер
Тип На Објект:
Дресови
Спорт Тип:
Фудбал

Поврзани производи