силиконски брзини механички делови свадба на божиќ фондан торта декорација мувла diy чоколадо мувла

силиконски брзини механички делови свадба на божиќ фондан торта декорација мувла diy чоколадо мувла

Залиха
DEN 191.52
Износот:


Големина на готовиот модел : : секоја слика 35 мм

Декларираните карактеристики

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,CE / ЕУ,SGS
Бренд Име:
PRZY
Материјал:
Силиконска Гума
Број На Модел На:
000001
Сексуално Сугестивна:
No
Функција:
Еко-Пријателски
Торта Алатки Тип:
Габи,
Непристојни Слика:
No

Поврзани производи