Бесплатен превозот 1pc СЛОБОДНИ инка +10ps Висок Квалитет, Празен, за шампон 120ml лосион refillable шише со долго млазницата глава

Бесплатен превозот 1pc СЛОБОДНИ инка +10ps Висок Квалитет, Празен, за шампон 120ml лосион refillable шише со долго млазницата

Залиха
DEN 513.12
Износот:

НИЕ ЌЕ ВИ ИСПРАТИМЕ 1 ПАРЧЕ ИНКА СЛОБОДНО ЗАЕДНО СО ШИШИЊА!!!!! Во врска со Производот Бесплатен превозот Нови 1pc СЛОБОДНИ инка +10ps Висок Квалитет, Празен, 120ml лосион refillable шише со долго млазницата главата за шампон Совршен за шампон, лосион или други козметички сигурно, Безбедно и практично пакување. Одличен за патување, погодно се вклопува во вашата чанта. Само правото големина за примероци. Боја : Како на сликата Шоу.Избрани бои се avaialble.Pls ни остави порака на боја на капа.Ви благодариме,Или да испратите исклучување на произволно Превозот : По пошта.Се разбира,Ние ќе го избере најдобриот shippingway за вас според вашата земја и Количина.За било какви прашања,Pls контактирајте со нас слободно.Благодарение 1.Плаќање : да ја прифатиме alipay тука. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ESCRO.Ако изберете CNY линија,Одлично. 2.Контакт со нас на : (Оставете порака или испратете ни E-mail) Ако не сте задоволни со нашата објектот, ве молиме договорот ни во 14 дена .Ние ќе ви понудиме замена ( ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест)или пари назад. Ако сте пронашле нешто дефект со нашите објектот,ве молиме да бидат слободни да контакт. Ако не ја прими стоката во рамките на пропишаниот временски,ве Молиме слободно контактирајте со нас,ние ќе го реши проблемот за вас. Ако имате било какви прашања ,ве молиме слободно контактирајте со нас,ние ќе ви одговори што е можно поскоро. 3.Превозот : Обработка на време : 2-7 дена,можеби понекогаш и повеќе од 10 дена кога производот е надвор од акциите.Се надевам дека ќе може да се разбере нас. Во САД : за 7-25 дена од Други земји : 24-60 дена Да РУС & ГРАДНИК : за 26-60 дена Далечински земји : 28-60 дена (Русија, Белорусија,Аргентина, Бразил, Литванија,Маурициус, Ерменија, Израел, Уругвај, Украина,Латвија,словенија,Хрватска, Чиле,чешка,Малдиви,Боливија,Обединетите Арапски Емирати,Индија,порторико и во некои други земји на Европа, Јужна Америка.) Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. ние само ќе го следат вашата адреса наведени во вашиот регистар за испорака. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. 4.Други Политики : Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Сите пораки ќе се одговори во рок од 24 часа. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме повторно испратени на вашата e-mail трпеливо и ние ќе ви одговори веднаш штом е можно Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови. Се надевам дека ќе можат да уживаат во вашата шопинг тука.

Декларираните карактеристики

Спецификации:
120ml
боја:
Повеќе
Материјал:
домашно милениче
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
120ml
Број На Модел На:
xh00103
боја:
килибар јасно зелена сина
Материјал:
пластични домашно МИЛЕНИЧЕ
капак капа:
црна, бела јасно млазницата долго заглавие

Поврзани производи