Нови Пристигнување 4PCS 7.5 cm 8.3 г Чудак Мамки за Риболов Мами Minnow Тешко Мамка Пластични Риба Crankbaits Peche Pesca Isca Вештачки Куките

Нови Пристигнување 4PCS 7.5 cm 8.3 г Чудак Мамки за Риболов Мами Minnow Тешко Мамка Пластични Риба Crankbaits Peche Pesca Isca

Залиха
DEN 153.60
Износот:


Карактеристики : 3 D очи да ја направат совршена алатка за љубителите на риболов. Шарени тело може да се направи лесно да се фати риба. Lifelike и брза акција во вода. Одличен визуелен ефект на привлече рибите. Бренд : LINGYUE Стил : Poper Должина : 7.5 cm Тежина : 8.3 г Боја : 4 Различни Бои Кука : Висок јаглероден челик тројно кука Пакет : OPP Пакет Содржина : 4 парчиња мами ( Добар квалитет )

Декларираните карактеристики

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Бренд Име:
LINGYUE
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Број На Модел На:
Y075-сите

Поврзани производи