NAlERDI Агол Агол Загради Злато, Бронза 40mm Лаптоп Покритие За Менија Pasting Кутија Фото Рамка на Мебел и Декоративни Заштитник
Ново - 40 %

NAlERDI Агол Агол Загради Злато, Бронза 40mm Лаптоп Покритие За Менија Pasting Кутија Фото Рамка на Мебел и Декоративни Заштитник

Залиха
DEN 70.56
DEN 42.00
Износот:


Спецификации : Форма : десна аглеста триаголник Боја : Злато,Бронза Големина : 40mm Thickeness : 1mm Количина : 10pcs/многу 100% Висок Квалитет Погодна за многу мебел,се користи за декоративни итн. Метал агол додатоци употребувајте да биде вметнат на мебел/кутија/торби/Фото Рамка Ако ги имате било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние сме мило да ви помогне да Пакетот Вклучува : 10 x агол загради

Декларираните карактеристики

Тип:
Агол Загради
Бренд Име:
NAIERDI
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
ДОЛУ-AS33
Материјал:
Железо
боја:
Злато,Бронза
Обликот:
Десна Аглеста Триаголник

Поврзани производи