ЕУ standrad 5gang 1way ѕид светло екран на допир за префрлување,три боја кристал панел прекинувач,AC110-250V Топла Продажба
Ново - 20 %

ЕУ standrad 5gang 1way ѕид светло екран на допир за префрлување,три боја кристал панел прекинувач,AC110-250V Топла Продажба

Залиха
DEN 2070.24
DEN 1656.00
Износот:

Име на производ 5gang 1way ѕид светло на екранот на допир, switch Префрлување Функција 3gang1way switch база+2gang1way switch база Материјал 4mm toughene d стакло стр anel, 1.35 mm челична рамка и PC база Оптоварување енергија 3-800 W/банда, вкупно 2000 W Работа температура -20°C-70°C Механички Живот 100,000 on-off пати Производ големина 86*157mm Способност надоместок -15%~+10% Влезен Напон 110-250 V AC,50-60hz Забелешка нашиот допир switch база погоден за ЕУ круг ѕид монтирање bx

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Прекинувачи
сертификација:
RoHS,LVD,CE
Број На Модел На:
M1
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Карактеристики:
Допир
Бренд Име:
bingoelec
Гаранција:
2years
Механички Живот:
100000times on-off
is_customized:
Yes
Max. Напон:
250V
Max. Тековната:
10A
Големина:
86*157mm
користат за:
Осветлување

Поврзани производи