N116 3 ред 7-8мм white &црниот бисер ѓердани N Попуст НОВИ
Ново - 20 %

N116 3 ред 7-8мм white &црниот бисер ѓердани N Попуст НОВИ

Залиха
DEN 943.20
DEN 755.00
Износот:


Превозот : НЕ КУТИЈА
Откако уплатата се населиле, ние ќе обично пост од воздухопловната (Хонгконг Пост / China Post) во рок од 1-3 работни дена.
Ние очекуваме дека меѓународните испорака трае околу 15 - 35working дена (Sat & Сонцето & Јавни Празник не се вклучени). Сепак, ве молиме љубезно ве молиме имајте предвид дека некои земји може да се судрите подолго испорака поради локално царинење.
Ве молиме НЕ НИ ОСТАВИ 1 или 2 оценка на повратни информации, бидејќи на долг превозот време. кога целосно плаќање јас испраќаат објектот во рок од 1-2 дена.но некаде поштата можеби ќе имаат проблем или многу зафатен.ве молиме да се разбере
Ако вашиот локален обичај е за полнење данок или увозни давачки, жал ни е што ова нема да биде дел од нашата одговорност. Можете да проверете со вашиот локален обичај канцеларија за да видите дополнителни трошоци пред да конкурираат.
Ве молиме да забележите дека превозот и ракувањето надомест на СЕКОЈ објект се смета одделно, тоа значи дека можете исто така ќе треба да плаќаат за превозот и ракувањето надомест за СЕКОЈ објект дури и ќе се комбинираат купување, ова е очигледно, бидејќи поштарина е директно пропорционално со тежината на целиот пакет.
ПОВРАТНИ информации
Вашиот ентузијазам е најдоброто рекламирање јас може да побара. Кога имате вашиот нов објект во рака, ве молиме да се врати да ја напуштат повратни информации. Кажи ми и на другите што мислите. Да видиме повратни информации испратени од други корисници, кликнете тука :

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Pendant Големина:
mm
Стил:
Тренди
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Пол:
Жените
Бисер Форма:
Совршено Круг
Метали Тип:
Сребро.
Синџир Тип:
Јаже, Верига

Поврзани производи