Timlee X190 Симпатична Масло Капка Метал Кафе Млеко И Леб Јајце Вино Копчето Иглички Девојка Фармерки Торба Декорација Подарок
Ново - 22 %

Timlee X190 Симпатична Масло Капка Метал Кафе Млеко И Леб Јајце Вино Копчето Иглички Девојка Фармерки Торба Декорација Подарок

Залиха
DEN 47.52
DEN 37.00
Износот:


Новата симпатична brooch
ГОЛЕМИНА на :
METERIAL : алуминиумски
ПАКУВАЊЕ : opp б ag
БОЈА : како на сликата
Бидејќи на агол и светлина,вистински објект може да биде малку поинаков од сликата,се Надевам, ќе може да се разбере.
Ние го прифатат плаќање преку Зачувам (кредитна картичка), Money Bookers.western union .итн.
1. Ние гарантираме сите предмети се во 100% добра состојба и висок квалитет.
2. Ако не сте задоволни со некоја точка од која било причина, ве молиме вратете го во рок од 7 дена
на приемот, тој ќе биде заменет или враќање на средствата дадени.
3. Вратени предмети мора да биде во оригинална состојба, не се носат или да се измени.
Превозот обвиненија и осигурување трошоци не се враќа.
Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме оставете 5 ѕвезда повратни информации. Ако не сте задоволни , ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние можеме да работиме заедно за да ги реши сите проблеми : )

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
TimLee
Обликотшема:
Лице
Број На Модел На:
X
Материјал:
Метал
Брошеви Тип:
Брошеви
Пол:
Унисекс
Материјал:
Легура
Функција:
гроздобер brooch
Место на Потекло:
Qingdao, Во Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Брошеви Тип:
Brooch Иглички

Поврзани производи