Y-F211C1N3 Безжична 3 Начин 433mhz 220V Безжичниот Далечински Управувач Светлина Прекинувачи Учење Кодот Со 3 Метал Примачите

Y-F211C1N3 Безжична 3 Начин 433mhz 220V Безжичниот Далечински Управувач Светлина Прекинувачи Учење Кодот Со 3 Метал Примачите

Залиха
DEN 1228.80
Износот:

е иновативна форма ново зголемувањето на претпријатието на технологија, индустрија и трговија интеграција, која интегрирани електрични префрлување, LED осветлување, истражување и развој, производство и маркетинг планирање на бања додаток апаратот производи итн бизнис заедно.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина.
Answer : ___________________________ Note :
1. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Основни индустрии се електроенергетските и громобранските две големи сродните области, врз основа на точни стратешкото позиционирање и одличен извршување ефикасност, нашата компанија leaped на нова платформа постојано.Можете да изберете напон што сакате. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Енергија-заштеда на енергија и заштита на животната средина, Стабилни перформанси и силно да одолее на пречки, не попречена од ѕидови и мебел! Лесен за инсталација и лесен за употреба. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Враќање :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Ако сакате да ја промените оваа функција, ве молиме да се направи ред со оваа врска :
Дали ви треба екстра далечинското? : )
Ако тоа не го задоволува вашата потреба, може да се сметаат следниве тип~!
Превозот И Испорака
1.
Ние исто така, обезбеди 12-месечно бесплатно одржување.
Производите квалитети на Zhongshan Hesunse Хардвер Апарати Co. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет. 220 V и 110 V е на располагање.
Проценето Време На Испорака : 3-7 Дена
б.Батеријата не е вклучена како што тоа е забрането да бидат испратени од страна на воздух. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме слободно контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации.Y-F211 A1 N3 Безжична 3 Начин 433mhz 220 V Безжичниот Далечински Управувач Светлина Прекинувачи Учење Кодот Со 3 Метал Примачите
Функција Учење код прекинувач, откако ја изгуби 1 далечински/приемник, може да се купи нов предавател/приемник за да ја работат повторно Погоден за сите светла.
Повратни информации
Нашата услуга цел е "работа за да служи", обезбедување на топло, задоволни и внимателен услуга за клиентите.
Warrenty & Одржување
Ние нудиме на 1-месец слободна замена. Забрзана Испорака : DHL, UPS-от, или Fed Ex. Нашата компанија се постави дигитален intelligentized бизнис промоција платформа успешно, за брзо расте поединечен потрошувач стоки на пазарот на Кина, преку надолжни вертикална интеграција, создадени Hesunse, Kemard, Aisiman итн познатиот бренд, и доби извонредно око-фаќање на пазарот достигнувања. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.

Декларираните карактеристики

Напон:
110V, 220V
Тип На Објект:
Прекинувачи
Тип На Прекинувач:
Далечинска Контрола
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Далечински Растојание:
20М во соба, 50 МЕТРИ во отворен простор( зависи)
Бренд Име:
HESUNSE
Број На Модел На:
Y-F211C1N3
Карактеристики:
Метал примачите 3 Начин 315mhz,220V Безжичниот Далечински Управувач
сертификација:
CE
Гаранција:
2 години

Поврзани производи