2017 шамија жените зима плетени шалови долги топли јака вратот шамија

2017 шамија жените зима плетени шалови долги топли јака вратот шамија

Залиха
DEN 383.52
Износот:


започнете
крајот
2016 година шамија жените зима kinitted марами долги топли јака вратот шамија
>Точка Име : плетени шамија
>Материјал : акрилик
>Сезона : зима,есен
>Боја : црна,крем,сива,вино црвено,розово
>Големина : 160cm*18cm
>Употреба : жени,мажи
>Пакет : 1 парче/opp
Детална слика :
Плаќање : Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ако сакате да користите друга плаќање,Добредојдени да не контактирате.
Превозот : Ние Брод на Светот, освен APO/FPO. Предмети се испраќаат од Кина користење на Пост Воздухопловната и означи како "ПОДАРОК", стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 30 дена. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае ДО 20 работни дена. Ако сакате да брод од страна на DHL,или ЕМС Fedex експрес, само да побарате од нас. Ние имаме соработка превозот партнер за неколку години. Ќе поставам најдобри изразуваат товар за вас.
Гаранција и Гаранција : Ние ќе ви вратат за предмети се врати во рок од 7 ден на добивате нив, за било која причина. Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.
Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа.
Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа.
На примање содржини, ние ќе рефундирање на дека веднаш.
Повеќе служба : Ние ги прифати малите на големо, ако имате потреба добредојдовте mail нас. Ние ќе ви цитирам големиот трговија на големо цена. И сите пораки ќе бидат одговор во рок од 1 ден.Добредојдовте да побарате од нас повеќе.
Повратни информации :
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и нашата цел е да се продолжат со 100% на клиентите задоволство.
Вашиот вид повратна информација е основниот на нашите подобрување. Така што можеме да направиме подобра и подобра работа.
Сакате да имате одлична шопинг! Ви благодариме!!!

Декларираните карактеристики

Големина:
160cm
Тип На Објект:
Марами
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Акрилик,Памук
Марами Тип:
Шамија
Марами Должина:
135cm-175cm
Бренд Име:
furandown
Број На Модел На:
Шамија-2
Материјал:
Акрилик
Бои:
црна,крем,сива,вино црвено,розово
Стил:
моден бренд стил
Пол:
жените,дама,мажи
Употреба сезона:
Зима,Есен
Функција:
топло,плетени, мода
Големина:
length 160cm,width 18cm

Поврзани производи