2017 Нова мода накит црна Чипка ткаенина Тетоважа ѓердан ѓердан подарок за жените девојка Едноставно ретро Готски Сомот Ѓердан
Ново - 34 %

2017 Нова мода накит црна Чипка ткаенина Тетоважа ѓердан ѓердан подарок за жените девојка Едноставно ретро Готски Сомот Ѓердан

Залиха
DEN 19.68
DEN 13.00
Износот:


2017 Нова мода накит црна Чипка ткаенина Тетоважа ѓердан ѓердан подарок за жените девојка Едноставно ретро Готски Сомот Ѓердан
Answer : ___________________________ Note : (ве Молиме да ги прочитате пред цел) 1.кога (цел Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус тоа Не Следење на Број (може да't песна) за мали цел, 2.Ако вашиот потврда дојде време, се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака прв пат. 3.Ако по 60 дена си уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе рефундирање. 4.Ве молиме не't направи спорови во рамките на 60days, ова е несакана. Ние не't прифати било спорови за да нема следење на број.
Кога ќе се направи ред,тоа значи дека се согласувате со горе instructio
минималниот износ $7
Материјал : lint +Алуминиумски боја : црна пакет : 1pcs,opp кеси стил : Готски Стил Циганска
1. Ве молиме имајте во предвид фотографијата не ја покажуваат вистинската големина, ве молиме погледнете во Описот за големината детали.
2. Ве молиме дозволено 1-5мм разлики поради прирачник за мерење, ви благодариме.
3. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.
минималниот износ $7
'
'

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Број На Модел На:
F01-002
Pendant Големина:
9-12mm
Материјал:
Чипка
Функција:
Декорација
Должина:
32cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
ѓердан стил:
гроздобер ѓердан ѓердан
слој:
еден или повеќе слој
боја:
Црна
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.085kg (0.19lb.)
Пакет Големина:
6cm x 15cm x 6cm (2.36in x 5.91in x 2.36in)

Поврзани производи