Голема Црна Мечка Форма Торта Декорирање Фондан Секачи Алатки,Cookie Бисквит Калапи За Печење,Директна Продажба
Ново - 35 %

Голема Црна Мечка Форма Торта Декорирање Фондан Секачи Алатки,Cookie Бисквит Калапи За Печење,Директна Продажба

Залиха
DEN 144.00
DEN 94.00
Износот:


S S W S S
Направи вкусна десерт треба добар помошник
D I Y Украсување Алатки & Печење Калапи за заштита на Животната средина храна одделение од Нерѓосувачки Челик & Силикони Пластични Торта / Колаче / Бисквит / Желе / Суши / Овошје / Зеленчук

Декларираните карактеристики

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
ЕЕЗ,CE / ЕУ,SGS,LFGB,CIQ,ФДУ
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Бренд Име:
sswss
Број На Модел На:
H548
Материјал:
Метал
Торта Алатки Тип:
Габи,
облик:
Неправилната Форма
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
функција 1:
Евтина И Еколошка Трајни
Карактеристика 2:
торта декорирање алатки
функција 3:
печење алатки за колачи
карактеристика 4:
Торта Бисквит Cookie Моделирање Алатка
Карактеристика 5:
Овошје Суши И Друга Храна, Моделирање На Алати
Механизација:
Прирачник За Производство
Is_customized:
Yes

Поврзани производи