Продажба на Сосема Нов YY5221 Зима Мажите Вистинска Кожа Црна Густа Кратка Ракавици Бизнис Машки Топло Кадифен Возење Држи Рака Mitten
Ново - 25 %

Продажба на Сосема Нов YY5221 Зима Мажите Вистинска Кожа Црна Густа Кратка Ракавици Бизнис Машки Топло Кадифен Возење Држи Рака

Залиха
DEN 1194.24
DEN 896.00
Износот:


Whosesale Сосема Нов YY5221 Зима Мажите Вистинска Кожа Црна Густа Кратка Ракавици
Busines Машки Топло Кадифен Возење Држи Рака Mitten [ description ] : човек вистинска кожа краток ракавици [ материјал ] : прво одделение овча Кожа [ внатре материјал ] : дебела сомот [ size ] : M, L,XL [боја ] : црна

Декларираните карактеристики

Ракавици Големина:
M, L, XL
Тип На Објект:
Ракавици & Белезници
Број На Модел На:
YY5219/YY5223/YY5221
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Корални Руно,Најлон,Вистинска Кожа
Пол:
Мажи
Ракавици Должина:
Врвка за околу
Бренд Име:
yaoyao
Стил:
fullfinger ракавици
Боја Класификација:
Црна
Материјал:
Вистински овча
Обвивка Материјал:
дебела сомот
Големина:
M/L/XL
ОДГОВАРА ЗА:
Автомобил возење/јава
Сезоната:
Есен/Зима
Декорација:
Тока

Поврзани производи