Нови 40PCS во Ред Скокач Жица Dupont Кабел линија 2.54 mm женски женски 20cm За Arduino Breadboard Бесплатен превозот

Нови 40PCS во Ред Скокач Жица Dupont Кабел линија 2.54 mm женски женски 20cm За Arduino Breadboard Бесплатен превозот

Залиха
DEN 43.68
Износот:

Нови 40 PCS во Ред Скокач Жица Dupont Кабел линија 2.54 mm женски женски 20cm За Arduino Breadboard Бесплатен превозот 1 row= 40pcs 2 row= 80pcs ... Кога ќе го купите повеќе од 5 ред, ќе има попуст од 5%

Декларираните карактеристики

Должина:
20cm
Бренд Име:
NIUKETAT
Број На Модел На:
Dupont линија 40P 20cm
Примена:
dupont линија
Тип:
женски женски

Поврзани производи