До 2015 Празен Ум од Страна на Арон Delong -Магија трикови

До 2015 Празен Ум од Страна на Арон Delong -Магија трикови

Залиха
DEN 95.04
Износот:


МОЌЕН. И ЛЕСНО ДА СЕ НАПРАВИ.
Ако може да се одржи пакет на картички, можете да го удар народи' умови. Празен ум е ЖЕСТОКО се моќни и некако, сепак лесно да го направите!
1. Потполно слободен избор.
2. Не прекинувачи.
3. Можете целосно да го предвиди тоа.
* нема груба мазни
* размена на инстант reset
* сосема едноставна.
ПРОФЕСИОНАЛЦИ : доволно Силна за професионалци, а сепак лесен доволно за почетник. Не толку многу трикови, може да се каже дека за.

Декларираните карактеристики

Пол:
Унисекс
Перформанси Форма:
Close-up Магија
Карактеристики:
Почетник,Да Научат,Магионичари,Со Dvd,Улица,Исчезнуваат,Лебдат,Трепка,Професионална,Сцена,Се Издига,Лесно Да Се Направи
Број На Модел На:
5555
Тип:
картичка
боја:
Црвена
Е Инструкции Се Вклучени:
Yes
Големина:
One Size
Материјал:
Метал
Возраст Опсег:
Grownups
Магија Трикови:
Close-up Магија
Фаза Магија:
магијата упатство
монета магија:
магијата прстен
идеализам:
Levitation магија
магијата на книгата:
покер магија
Сметате магија:
Магијата предавање
јаже магија:
dove магија
магијата производи:
волшебник магија
магијата играчки:
магијата реквизити

Поврзани производи