Бесплатен Превозот Добар Квалитет Секси Коса Црта Јака Чипка Emblished Шупливи Од Две Парчиња Труба Ракави Жена Долг Бел Фустан
Ново - 10 %

Бесплатен Превозот Добар Квалитет Секси Коса Црта Јака Чипка Emblished Шупливи Од Две Парчиња Труба Ракави Жена Долг Бел Фустан

Залиха
DEN 1631.52
DEN 1468.00
Износот:


Големина cm
Должина
Биста
Рамо
Половината
S
128cm
86cm
37cm
65-85cm
М
130cm
88m
38cm
70-90cm
L
132cm
90cm
39cm
76-96cm
Нашата цел е 100% позитивни повратни информации и 100% задоволството на клиентите. Ние го цениме вашиот бизнис и ние ќе го прават истото за вас. ГАРАНЦИЈА ЗА КВАЛИТЕТ!
Ако имате било какви прашања, загриженост, добредојдени да не контактирате. Ние ќе ви одговориме во рок од 24-48 часа, во повеќето случаи порано. Ние работи 6 дена во недели. Ако не сте го слушнале од нас во даденото време.
Ако користите Aliexpress е "Прашајте го продавачот прашање" линк или "Моите Пораки", ве молиме не го скриете вашиот е-мејл адреса, кога испраќање на пораки. Ако не го имаат на вашата e-mail адреса, тоа е тешко да се одговори.
Услови за користење на услугите
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од денот на вашата потврда на приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Големината или Одговара на Прашањата :
Како и сите на нашата облека се клиент скроени, некои можат да се разликуваат од околу ±3 cm во одредени мерења.
Боја Несовпаѓање :
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл. Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме слободно контактирајте со нас пред да остави негативни

Декларираните карактеристики

Големина:
S, M, L
Пол:
Жените
Декорација:
Вез
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цврста
Деколте:
Slash вратот
Sleeve Стил:
Одблесокот Ракав
Сезоната:
Есен
Број На Модел На:
AI16110802
Фустани Должина:
Кат Должина
Бренд Име:
nomeocean
Половината:
Природни
Материјал:
Чипка
Силуета:
Лабава
Стил:
Симпатична

Поврзани производи