OlingArt нови ААА 4MM 230pcs Позлата бои мешани multicolor Стакло Семе мониста Spacer Мушка DIY Хривнија ѓердан изработка на накит

OlingArt нови ААА 4MM 230pcs Позлата бои мешани multicolor Стакло Семе мониста Spacer Мушка DIY Хривнија ѓердан изработка на

Залиха
DEN 73.44
Износот:


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2 Материјал :
стакло семе мониста
Големина
Прибл : 4mm кол
Дупка големина : 0.7 mm Дебелина : Години : 1mm
1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја
мешани multicolor
Количина
20g(About230-270pcs)/торба
Дел Бр.
DCMZ0020 Информации :
Ние пак монистра во вреќи,покрај се,се должи на технологија,во една торба тоа ќе имаат различна големина и облик монистра.На пакувањето на производот тежина основа, бројот на вредност само како референца, ви благодариме! Тие слики се само за повикување само, ве молиме проверете над детални мерења за да изберете правилна големина, и им овозможи на 0.1-0.2 мм разлики поради прирачник за мерење, ви благодариме. Ние гарантираме сите наши бебе слики се направени во вид, треба да се избегне хроматските аберации, бојата е многу блиску до физичка карта, но кога фотографирате од осветлувањето од причините, како и разни онлајн шопинг секој компјутер го следи нивото на осветленост ќе се доведе за да се разбере боја различна, може да биде малку боја. По боја е да не се врати како основа о~ Бидете сигурни дека вашиот омилен пакет може да пристигне брзо и безбедно, ве молиме изберете Кина Пост регистрирани парцела Oling Art нови ААА 4 MM 230pcs Позлата бои мешани multicolor Стакло Семе мониста Spacer Мушка DIY Хривнија ѓердан изработка на накит
ние сме една од најпознатите професионални Накит добавувачи кина
Имаме десетици thousads на предмети за вашиот избор
DCMZ001
DCMZ002
DCMZ003
DCMZ004
DCMZ005
DCMZ006
DCMZ007
DCMZ008
DCMZ009
DCMZ010
За Превозот
Шпедиција
Се Проценува Превозот Време
Превозот Цена
Кина Пост Воздух
15-25 работни дена
Бесплатен Превозот
EMS
5-9 работни дена
Depeds на вкупната тежина на вашата нарачка
DHL/Федекс/UPS-от
4-8 работни дена
Answer : ___________________________ Note : 1 .Превозот времето е проценка
2.Bayers се одговорни за сопствени должност, ако е потребно
Нашите Принципи на водењето Бизнис
Искрено, Најдобро Клиенти Услуга и Добар Квалитет
Врвот и Квалитет
Добра и Конкурентна Цена
Сигурен Бизнис
Брз и Безбеден Превоз
100% Задоволство Гаранција
Вашето Задоволство, Нашите Извршување
Услуга 100% Гаранција
Ако не сте задоволни, јас не сум среќен! Вашиот sastisfication е нашата среќа! Само е-мејл мене, ако не сте задоволни со било кој од моите производи Ние ќе го со најдобро да се реши проблем за сите вас.
100% Наплата 100% Кредитни 100% Замена 100% Размена.
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важно за нас, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуга. Тоа само ќе потрае една минута, но е многу важно за нас. Ви благодариме!
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Декларираните карактеристики

Објектот Дијаметар:
Mixed color 4MM
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
OLINGART
Надворешниот Дијаметар:
4mm
Број На Модел На:
DCMZ0020
Објектот Тежина:
20g
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Материјал:
Стакло
Објектот:
beading Spacer стакло семе Мушка круг дупка
Објектот Diamete:
4mm 6/0 стакло семе мушка
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Тип На Објект:
ситни Зрнца
Единици:
целосната количина за 230-270 парчиња/торба по 20g/пакет
боја:
бонбони бои мешани multicolor
Објектот Дијаметар:
2MM
Надворешниот Дијаметар:
2MM

Поврзани производи