10 Компјутери 0.079 2.0 mm 18 Pin двоен Ред на IDC Штекер Женски 2x9 Стр 18 позиција Правоаголни конектори Receptacle Лента Кабел 28 AWG
Ново - 5 %

10 Компјутери 0.079 2.0 mm 18 Pin двоен Ред на IDC Штекер Женски 2x9 Стр 18 позиција Правоаголни конектори Receptacle Лента

Залиха
DEN 216.00
DEN 205.00
Износот:

0.079" 2.0 mm 18 Pin двоен Ред на IDC Конектор 2x9 Стр 18 позиција Правоаголна Женски Штекер Receptacle Лента Кабел
Директориум За Навигација

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
RTLECS
Број На Модел На:
FC2-18-10
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Тип На Производ:
Правоаголни Конектори
Теренот:
2.00 mm
Боја на изолатор:
Црна

Поврзани производи