Спирала со Вжарено LED,Lumiled G95 Свет Крушка,3W,Килибар Стакло,Супер топло 2200K,E26 E27 База,Декоративни Светилки,Dimmable
Ново - 20 %

Спирала со Вжарено LED,Lumiled G95 Свет Крушка,3W,Килибар Стакло,Супер топло 2200K,E26 E27 База,Декоративни Светилки,Dimmable

Залиха
DEN 1919.52
DEN 1536.00
Износот:


Answer : ___________________________ Note : светилки е подобро за декоративни осветлување.бојата е 2200 K (супер топло).ако тоа е можно, би можеле да се провери пред ставање на наредби.ви благодариме

Декларираните карактеристики

Емитуваат Боја:
Супер топло 2200K
Wattage:
3W E26 110V, 3W E27 220V
Поддршка Dimmer:
Yes
боја:
Злато
Тип На Објект:
LED Светилки
Зрак Агол(°):
360°
сертификација:
УЛ,LVD,ГШ,RoHS,PSE,FCC,CE
LED Чип Бренд:
Epistar
Обликот:
U-облик
Прозрачна Флукс:
500 - 999 Lumens
Просечен Живот (часот):
50000
Бренд Име:
Grensk
Повод:
дневна соба
База Тип:
E26
Температура На Боја:
Напон:
90-260V
Должина:
1m
Моќ Толеранција:
5%
Led Сијалица Тип:
Меур Топката Сијалица
LED Чип Модел:
Висока моќност 1W
Тип На Сијалица:
G95 Sprial LED светилка светлина
Зрак Агол:
360°
Просечен Живот:
50000hrs
База Тип:
Dimmable
боја:
Злато Боја декоративни светилки со вжарено
боја тип:
Топло Бела lampada led светло
сертификација:
CE, RoHS УЛ PSE

Поврзани производи